Organizacja urodzin dla dziecka


Nie masz pomysłu na zorganizowanie urodzin dla swojego dziecka? My zrobimy to za Ciebie. Przygotujemy specjalne warsztaty kreatywne dla Twojej pociechy i zaproszonych gości.


Urodziny odbywają się w formie warsztatów decoupage. Dzieci wykonują pracę, którą następnie zabierają ze sobą do domu. Wszystko organizowane są pod kątem jubilata – to od niego zależy kolorystyka, wykorzystywane do ozdabiania motywy czy przedmioty. W trakcie zajęć zapewniamy czas na tort i inne smakołyki przygotowane przez rodziców.


Koszt organizacji urodzin uzależniony jest od ilości uczestników i rodzaju warsztatów kreatywnych. Nasza sala mieści 15 osób. Minimalna ilość uczestników to 5 osób. Koszt już od 35.00 zł za dziecko. Czas trwania - 2 godziny. W Artistiko posiadamy salę warsztatową oraz wszelkie potrzebne akcesoria i narzędzia niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć.


W cenie organizacji urodzin zapewniamy:
- stałą opiekę i pomoc instruktora
- wszelkie niezbędne materiały i akcesoria potrzebne do wykonania pracy
- dekorację sali (balony, serpentyny)
- kolorowe talerzyki, kubeczki, serwetki
- malowanie twarzy dla najmłodszychTak spędzone urodziny z pewnością na długo pozostaną w pamięci – zapraszamy do naszej Pracowni w celu omówienia szczegółów.