O nasPracownia Rękodzieła Artistiko powstała pod koniec 2013 roku. To miejsce, w którym znajdziesz gotowe, ręcznie wykonane artykuły dekoracyjne, kartki okolicznościowe, produkty i akcesoria dla hobbistów oraz warsztaty z zakresu rękodzieła dla różnych grup wiekowych.

Wszystko tutaj tworzone jest przede wszystkim z pasją i sercem. Odwiedzają nas osoby, które są nie tylko klientami – to pasjonaci, przyjaciele, to ludzie dla których jest stworzone to miejsce. Zawsze staramy się doradzić, podpowiedzieć i razem cieszyć się ze wyników artystycznych działań.

W każdy czwartek organizujemy warsztaty kreatywne dla dorosłych, na których spotykają się osoby, które chcą miło i twórczo spędzić czas - informacje zawsze znajdziesz na naszym profilu na facebooku. 

Tworzymy głównie metodą mixed media, decoupage i scrapbooking. Wszystko występuje w pojedynczych egzemplarzach, nie jest wykonywane masowo, dlatego myśląc o wyjątkowym prezencie dla kogoś bliskiego koniecznie zajrzyj do nas.

Posiadamy także ofertę półproduktów do samodzielnego tworzenia prac głównie metodą decoupage oraz scrapbooking. Znajdziesz u nas wszelkie potrzebne akcesoria jak ozdobne papiery, serwetki, drewniane elementy do dekorowanie, farby, kleje, lakiery, media i preparaty, stemple, tusze, ozdobne dziurkacze i całą masę elementów z hdf do dekorowania wieloma technikami.


prev next